Automess

Eesti keeles rus eng

Eesti Automess - Sõidame! ja Eesti Toidumess - Sööma! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Eesti Automessi korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti suurima autosündmuse korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@automess.ee.

Margus Murakas - veebi.jpg

Margus Murakas - patroon ja kõneisik

526 8005, margus@eestimessid.ee 


Katrin Halanurm - veebi.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht ja kõneisik

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja üldkorraldus


Aivo Halanurm - veebi.jpg

Aivo Halanurm

515 7507, aivo@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja üldkorraldus


Raiko Ausmees copy.jpeg

Raiko Ausmees

5344 7515, raiko@eestimessid.ee  
Valdkond: infojuht


Riina Rist

Riina Rist

513 2627, riina@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud messi mängumaal


Merle Truubon.jpg

Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: Auhinnagala Aasta Autotegu, www.autotegu.ee 


Jane Annus copy.jpg

Jane Annus

5342 8843, parkla@automess.ee 
Valdkond: eksponentide parkimine


Tarmo Annus

Tarmo Annus

tarmo@ordu.ee 
Valdkond: heakord


Aveli Sukles

Aveli Sukles

aveli@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee
Valdkond: programm (artistid)


Sulo-Sarkinen.jpg

Sulo Särkinen

5308 8495, sulo@eestimessid.ee 
Valdkond: programm (artistid)


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@automess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee 
Valdkond: turundus


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Druzba

www.druzba.ee 
Valdkond: turundus ja venekeelne kommunikatsioon


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee


Eesti Automess MTÜ

Registrikood: 80358394

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Tallinna Lauluväljak SA

Heli Kuuse
heli@lauluvaljak.ee, www.lauluvaljak.ee 
Valdkond: Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! projektijuht

Aivar Ärm
elekter@eestimessid.ee
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)

Sena Hooldus OÜ

info@sena.ee, www.senahooldus.ee
Valdkond: Eesti Toidumess - Sööma! heakorrapartner